שלטי חוצות

טלויזיה

רדיו

דיגיטל

עיתונות

בקרת קמפיין

פרסום דיגיטל

שיווק בדיגיטל מתייחס לכלל פעילות השיווק הנעשית אונליין. אנו מבלים שעות ניכרות מזמננו בשיטוט בין דפי ואתרי האינטרנט ורשתות חברתיות ולכן לשיווק דיגיטלי יש כוח עצום עלינו ועל פוטנציאל הקנייה שלנו, מה שהופך אותו לאפיק אפקטיבי ומשתלם במיוחד לפרסום.

סיינס מדיה מתמחה בשיווק באפיקים הבאים: 

 • רשתות חברתיות:
  לרבות פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טוויטר, טיקטוק, לינקדאין ועוד. הרשתות החברתיות הן פלטפורמה אדירה לקידום מוצרים או שירותים מסוימים, ליצירת תדמית למותג ולקוחות חדשים, לפלטפורמת שירות נגישה על ידי שמירה על קשר שוטף עם הלקוחות הקיימים, לחיזוק תדמית המותג ועוד.
 • תוכן שיווקי:
  אפיק שיווק זה משלב תוכן אינפורמטיבי ממוקד ורלוונטי למוצר או השירות המקודם, עם פרסום סמוי כביכול. הקורא מקבל מידע חשוב עבורו, והמפרסם נהנה מלקוחות אשר רואים בו מקור סמכותי ומקצועי, ואשר יעדיפו אותו על פני מתחרים, ולא פחות חשוב מכך- יוכל לאסוף נתונים על העדפותיהם ועל צרכיהם של לקוחות אלו כדי להבין לעומק את קהל היעד שלו ולהגדיל את קהל הלקוחות.
 • משפיעני רשת:
  שיווק באמצעות משפיעני רשת הפך בתקופה האחרונה לאפיק שיווק נפוץ ופופולרי במיוחד. הוא מתבסס על המלצה על מוצר או שירות על ידי אדם אשר מחזיק חשבון בעל כמות גדולה יחסית של עוקבים ברשתות החברתיות, ומספק חשיפה ממוקדת לקהל יעד רלוונטי ללא הוצאות פרסום נוספות.
 • קידום ופרסום במנועי חיפוש:
  SEO (Search Engine Optimization) ו- SEM (Search Engine Marketing) הינם מאפיקי הפרסום הנפוצים והיעילים ביותר בתחום השיווק הדיגיטלי. מטרתו להשיג מיקומים גבוהים יותר בתוצאות אורגניות במנוע החיפוש או מיקום טוב יותר עבור המודעות הממומנות, וזאת בכדי להגדיל משמעותית את הסיכויים לבלוט על פני מתחרים ולנתב את כל המחפשים מוצר מסוים אל העסק הרלוונטי.
 • פרסום במובייל:
  אפיק זה כולל שיווק באמצעות באנרים באתרים מותאמים לסלולר, מסרונים רגילים והודעות MMS, אפליקציות ועוד, שהיתרון הגדול ביותר שלו הוא התאמה אישית ומדויקת לצרכן על פי נתונים שנאספו בעת שימושו בטלפון הנייד- בו כיום מושקעים אחוזים גבוהים ביותר מהזמן שלנו.

מעוניינים בשיווק דיגיטלי עם תוצאות מוכחות? צרו קשר>>