שלטי חוצות

טלויזיה

רדיו

דיגיטל

עיתונות

בקרת קמפיין

בקרת קמפיין

בקרת קמפיין הינו חלק חשוב מאוד בכל תהליך שיווקי. מטרת הבקרה היא לוודא כי הפעילות הפרסומית אשר מעוניינים להוציא לפועל, מותאמת בדיוק למטרות והיעדים השיווקיים והמכירתיים, מושקעת ומחולקת באופן מיטבי בין אמצעי המדיה השונים, ועושה שימוש מושכל וחכם בתקציב הפרסום.
סיינס מדיה מציעה בקרת קמפיינים מקצועית, הנעשית על ידי בעלי מקצוע ותיקים עם ניסיון עשיר בפרסום אפקטיבי בכלל ערוצי המדיה.

 

שירותנו כולל ביצוע בקרת קמפיין כוללת בשני תחומים עיקריים:

  1. בקרת פריסת מדיה: מתאימה ללקוחות או משרדי פרסום אשר קיבלו הצעה לפריסת מדיה מחברות המדיה, ומעוניינים לקבל דו"ח בקרה על פריסת המדיה בטרם אישורה. הפריסה תיבחן בעין מקצועית וניטראלית בכל הפרמטרים הרלוונטיים וביחס למטרות הקמפיין וקהלי היעד, ביניהם: התאמת מוצר השילוט לתוכן המפורסם ולקריאייטיב, פריסה גאוגרפית, מיקומי השלטים הנבחרים, מצב תחזוקת השלטים, נראות השלטים, איכות החשיפה, זמן החשיפה הממוצע ועוד.
    בנוסף, נבצע משא ומתן בכדי להבטיח את הצעת המחיר הנמוכה ביותר, וזאת במטרה למקסם את ביצועי המדיה במסגרת התקציב הנתון. במידת הצורך, נציע חלופות טובות יותר לשלטים יקרים מידי או לא אסתטיים, בכדי להבטיח את השלמת הפריסה בתקציב הנתון.
 

בסיום התהליך נגיש דו"ח בקרת פריסת מדיה מפורט.

  1. בקרת קמפיין: בכדי להבטיח את הצלחת הקמפיין וקבלת חשיפה תוך ניצול מקסימלי של תקציב המדיה, אנו מציעים שירותי בקרת קמפיין בכדי להבטיח שהקמפיין מתנהל כשורה בכל זמן נתון לפני ובמשך היותו באוויר. נוודא ונבחן את הפרמטרים הבאים:
    • הקריאייטיב, הגרפיקה ותוכן הקמפיין – נבחן ונוודא כי הקמפיין משרת את מטרות הקמפיין ועובר כהלכה ובזמן המוקצב לחברות המדיה הרלוונטיות.
    • עמידה בלוחות זמנים: כיומיים – שלושה לפני העלייה לאוויר נוודא כי כל הצדדים מוכנים וערוכים לפרסום וביום העלייה לאוויר, נוודא שהפרסום עלה בזמן וכמתוכנן.
    • כשהקמפיין יוצא לדרך ומתחיל פעילות, נבחן בדקדוק את הביצועים שלו, במידת הצורך נציע דרכים ואפשרויות למקסם ולשפר אותו, לבצע שינויים רלוונטיים, ולנסות ולקבל בונוסים והארכות מחברות המדיה.

בסיום הקמפיין נפיק דו"ח לסיכום הקמפיין המכיל את הנתונים הסופיים, מסקנות ותובנות לקמפיין הבא.

מעוניינים בשירותי בקרת קמפיין להבטחת הצלחה והשגת היעדים השיווקיים והעסקיים שלכם? צרו איתנו קשר!