שלטי חוצות

טלויזיה

רדיו

דיגיטל

עיתונות

בקרת קמפיין

מי אנחנו

סיינס מדיה הינה אחת החברות המובילות בתחומה, המתמחה במתן שירותי רכש מדיה, בקרה, ייעוץ ואסטרטגיה עבור לקוחות ממגוון תחומים, במטרה לנהל קמפיינים שיווקיים ופרסומיים מנצחים ולהשיג תוצאות מדהימות, לרבות הגדלת חשיפה ובהתאם, רווחים, תוך שימוש מושכל ומותאם בתקציב הפרסום והמדיה.

את החברה ייסד לפני כ- 50 שנה אילן שבדרון, בן 81, נשוי לשלי, אבא ל-2, סבא ל-4, בוגר בצלאל וממייסדי וותיקי הענף בארץ. בעת הקמתה, שימשה כסטודיו לגרפיקה ותוך זמן קצר הפכה להצלחה מסחררת ושם דבר בתחום המדיה. אילן בנה והוביל את החברה מיום הקמתה, והנחיל בה את ערכי המצויינות והמקצועיות שמאפיינת אותה עד היום. לזכותו נזקף מוניטין ללא רבב והיום הוא מכהן כנשיא של כבוד הממשיך ללמד, לתמוך, לייעץ ולהוות חלק בלתי נפרד מפועלה של החברה. 

כיום, מנצח על החברה שיר שבדרון, בן 47 מרמת גן , נשוי לדנה שבדרון, ואבא לשלושה בנים: אור, אדם ושני.  שיר חי ונושם את עולם הפרסום כבר 26 שנים, במהלכן צבר ניסיון ומוניטין רב בעולם הפרסום. הוא החל את דרכו ב-1996, בחברת המדיה "סיינס מדיה בע"מ – פרסום חוצות ודיגיטל", וסייע להוביל אותה להצלחות חסרות תקדים בתחום. לאחר 22 שנות עשייה, התמנה למנכ"ל ושותף בחברת המדיה "טיים סקוואר ישראל" מקבוצת ewave. החל מתחילת 2022, לאחר כמעט 30 שנה של הכרת עולם הפרסום והשחקנים בו על בוריו, שיר מנהל את חברת "סיינס מדיה", העוסקת ברכש מדיה, בקרה, יעוץ ואסטרטגיה, ומגוון שירותים בעולם הדיגיטל, השיווק והפרסום המתבססים על שפע הידע והניסיון שצבר לאורך השנים.

שיר שבדרון מנכ"ל סיינס מדיה

למה סיינס מדיה?

  • כפי שלקוחותינו הרבים וודאי יעידו, סיינס מדיה מתגאה במתן שירות אישי, מקצועי, אמין, בסטנדרטים הכי גבוהים שיש, ובשקיפות מלאה. השנים הרבות בתחום תרמו לבניית רשת קשרים רחבה ביותר, להכרה מעמיקה של פלטפורמות הפרסום השונות וכללי הפרסום בהן, כמו גם ניסיון רב בבניית אסטרטגיות פרסום יוצאות דופן ובעיקר- מנצחות ומניבות.
  • הקמפיינים המוצלחים בהובלת סיינס מדיה, אותם אתם ודאי רואים גם כיום בעת שיטוט ברחבי הרשת או בטיול ברחובות הערים המרכזיות בישראליוצאים לפועל תוך ניצול פוטנציאל מקסימלי של המדיה הנבחרת, שהיא כמובן המדויקת ביותר ליעדי הקמפיין, במגבלת התקציב הקיים.
  • מאות לקוחות מרוצים ונאמנים, אשר בוחרים בסיינס מדיה כל פעם מחדש קוצרים את פירות ההצלחה יחד איתנו.

הצטרפו לסיינס מדיה וגם אתם תוכלו להפוך את התקציב שלכם לשווה יותר. הרבה יותר!

לחצו כאן ליצירת קשר>>

בין לקוחותינו