התקשרו עכשיו!

רשתות חברתיות


מהפכת “המדיה החברתית” הולידה מספר פלטפורמות משמעותיות, שמהוות קרקע פורייה לעסקים לתקשר עם לקוחותיהם בשיח בלתי אמצעי ברשת.
מומחי המדיה החברתית של סיינס מדיה יביאו עד לפתח העסק שלכם את המדיה החברתית, יתאימו עבורכם את הפעילות המדויקת לכם בפלטפורמה או בפלטפורמות המתאימות ביותר, כך שתוכלו ליהנות מחשיפה רחבה ולהשיג מודעות גבוהה יותר למותג שלכם ופניות רבות בתקציב קטן יחסית:

פייסבוק (Facebook) – רשת חברתית עצומה עם פריסה עולמית רחבה ועם למעלה ממיליארד משתמשים בכל רחבי העולם.
פעילות עסקית בפייסבוק, אורגנית וממומנת, יכולה לחשוף את הפעילות של העסק לקהלי יעד מדויקים בתקציבים מוגדרים וליעל משמעותית את הוצאות השיווק של העסק שלכם. פעילות נכונה בפייסבוק תשיג עבורכם יתרון מיצובי בשוק, קהל עוקבים גבוה, חשיפה משמעותית ופעילות מכירתית ענפה.
פעילות בפייסבוק מתאימה בעיקר לעסקים וחברות הפועלות אל מול הצרכן הסופי, אך עם עבודה נכונה ומיקוד נכון גם לחברות העובדות מול המגזר העסקי.

לינקדאין (LinkedIn) – רשת חברתית מקצועית עם למעלה מ-270 מיליון משתמשים רשומים ברמה הגלובלית. לינקדאין מאפשרת יצירת קשרים עסקיים ברשת והיא אידיאלית לעסקים אשר רוצים לייצר שיתופי פעולה עם עסקים אחרים, לגיוסי עובדים, לחיפוש עבודה, לדיונים עסקיים ולשיתוף רעיונות עם קולגות.

אינסטגרם (Instagram) – מדיה חברתית ויזואלית המשמשת לשיתוף ועריכת תמונות וסרטונים קצרים. מדיה חברתית זו חשובה כאשר המותג הוא ויזואלי וכאשר קהל העוקבים שלו צעיר יחסית. לאינסטגרם ממשק משותף עם פייסבוק וגם בו ניתן להפעיל קידום ממומן יעיל להגדלת הפעילות המכירתית של הארגון.

פינטרסט (Pinterest) – רשת חברתית שתופסת תאוצה רבה בעת האחרונה. רשת זו היא מעין לוח השראה עצום, אשר באמצעותו ניתן לייצר חשיפה רבה למותג שלכם, בייחוד אם הוא ויזואלי. ניתן לייצר חיבורים עם אנשים בתחום הפעילות שלכם ולייצר קהילה ענפה סביבכם.

טוויטר (Twitter) – רשת חברתית עם למעלה מ-300 מיליון משתמשים בעולם כולו. רשת חברתית זו מאפשרת לכם להפיץ מסרים קצרים ולהפיץ את הפעילות שלכם ברשת.

התבלבלתם? אל… המומחים שלנו ישתמשו בכל יתרונות הרשת, כדי לייצר עבורכם יותר.

יותר עסקים. יותר תוצאות.