התקשרו עכשיו!

קידום אתרים

מה עכשיו? מה ניתן לעשות על מנת שאתר שלכם, אחד מני רבים, יהיה האתר אליו בוחר הגולש להיכנס? כיצד לדאוג לכך שכאשר מוקלדת מילת חיפוש בתחום הפעילות שלכם יעלה דווקא האתר שלכם? או במילים אחרות – כיצד ניתן להשתמש בגוגל לטובת הצרכים שלכם?

אנו בסיינס מדיה, מעמידים את כל הידע שלנו בתחום לרשותכם ודואגים שהאתר שלכם יצעד בראש ויניב עבורכם את התוצאות העסקיות הרצויות:

קידום אורגני: מחלקת קידום האתרים שלנו מתמחה בקידום אורגני בגוגל. משמעו של קידום אורגני הוא שרשרת של פעולות המבוצעות בכלי תוכן ואופטימזציית אתרים, המתבצעת בממשק הניהול של האתר שלכם וברשת החיפוש של גוגל לצורך שיפור דירוג ההופעה של האתר שלכם כאשר הגולש מחפש מונח חיפוש בגוגל. עבודה איכותית ונכונה על ידי מקדם אתרים מקצועי, השולט ברזי הקידום האורגני, תוביל את האתר שלכם, שלב אחרי שלב, במילות החיפוש שהוגדרו אל מקומות גבוהים יותר ויותר בתוצאות החיפוש של גוגל. קידום זה מתאים לעסקים וארגונים המזהים את הפוטנציאל הגלום בעבודה איכותית, לאורך זמן לצורך בניית מוניטין גבוה ברשת החיפוש.

קידום ממומן: מטרתו של קידום זה היא יצירת פניות מידיות של לקוחות לבית העסק. לצורך כך, אנו נעזרים בכלי גוגל המאפשרים לנו ליצור מודעות פרסומת סביב מילות חיפוש רלוונטיות לתחום הפעילות. כלומר, הצוות המקצועי שלנו מגדיר, באמצעות אנליזה של תחום הפעילות אל מול מונחי החיפוש של קהל הגולשים הרלוונטי, מודעות המיועדות להניע את קהל הגולשים לביצוע פעילות מידית. כאשר עושים שימוש בקמפיינים ממומנים, יש צורך להביא בחשבון תקציב פרסום המשולם לגוגל לצורך תפוצת המודעה.

אנו מזמינים אתכם לפנות אל מומחי השיווק שלנו על מנת לקבל ייעוץ מקצועי באשר לקידום הנכון והמדויק לצרכים שלכם.