התקשרו עכשיו!

עיצובי תדמית

עיצובי תדמית

בדיוק כמו מסר כתוב, כך גם מסר ויזואלי אחיד הופך להיות מזוהה עם מותג ועם אמירה שיווקית.

כאשר מותג “נולד” או לחלופין עובר שדרוג או טרנספורמציה מיתוגית הוא למעשה מגדיר את המסר השיווקי שלו אל מול קהל הלקוחות שלו. לכן, כאשר בונים מותג, חשוב להקפיד על מקצועיות השותף העסקי אותו אתם בוחרים ליצירת המותג שלכם, חשוב לבחון את היצירתיות והוורסטיליות שלו, את מגוון העבודות והתחומים בהם נגע ואת רמת ההבנה שלו אתכם ואת הצרכים שלכם כלקוח.

בסיינס מדיה אנו מציעים ללקוחותינו עיצוב תדמית מלא למותג שלהם. מחלקת האסטרטגיה השיווקית שלנו מגדירה עם הלקוח את המסר אותו רוצה להעביר המותג, ואילו הסטודיו לעיצוב יוצר הלכה למעשה את המסר באופן ויזואלי הבא לידי ביטוי בלוגו מדויק, בשפה מותגית המתבטאת בניירת משרדית, בעיצוב חתימה דיגיטאלית למייל, בכרטיסי ביקור, בעיצוב פרופיל חברה, בעיצובי פולדרים, פליירים, קטלוגים ופריטים שיווקיים נוספים בהתאם לצורכי הלקוח.

השפה והאמירה המותגיים צריכים להביא לידי ביטוי את השיח ואת המסר של המותג אל לקוחותיו ולכן עליהם להיות אחידים בכל צינורות השיווק המשמשים את הלקוח. לכן, אנו מקפידים על שמירת השפה המותגית גם בכל הקשור לנראות העסק או החברה שלכם ברשת. היינו אנו נלווה אתכם בכל הקשור לעיצוב והתאמת החומרים השיווקיים שלכם לקונספט הנבחר: עיצוב אתר מדויק המתכתב עם השפה המותגית, עיצוב עמודים נכון למדיה החברתית: פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, פינטרסט ועד לעיצוב תערוכות, אמצעי תצוגה לחנויות ועוד.

הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם משלב בניית הקונספט, דרך שלב הסקיצות וההתלבטות ועד לבחירה וההטמעה של הלוגו, הצבעוניות והטיפוגרפיה בכל האלמנטים השיווקיים להם אתם זקוקים.

אנו מזמינים אתכם לעיין בתיק העבודות שלנו ולהתרשם ממגוון המותגים שהיינו שותפים לתהליך היצירה שלהם.