התקשרו עכשיו!

בניית אתרים

בניית אתרים

דמיינו לכם עולם שלם של חלונות ראווה. חלונות יפים, חלונות מושקעים, חלונות מוכרים. חלונות אלו מציגים את מרכולתם של עסקים, חנויות, נותני שירותים, ארגונים ומוסדות.
כאשר אנו, הצרכנים רוצים לרכוש מאחת החנויות, אנו משוטטים בין חלונות הראווה ובוחרים להיכנס לחנות שמשכה אותנו ביותר.

עולם חלונות הראווה הוא רשת האינטרנט וחלון הראווה שלכם הוא אתר האינטרנט שלכם. ככל שהוא מושך יותר, מגוון יותר, מציע יותר ללקוח, כך גובר הסיכוי שהלקוח יבחר להיכנס אליו וליצור אתכם קשר.

עיצוב מדויק של אתר ובניה נכונה שלו, כך שיוכר על ידי מנהל עולם חלונות הראווה, ובשפתנו – גוגל, יציבו אתכם במקום גבוה יותר וידרגו אתכם כמקצועיים יותר בתחומכם.

אנו בסיינס מדיה, מציעים לכם חלון ראווה שייתן לכם יותר – יותר לקוחות. יותר תוצאות עסקיות. יותר מכירות.

מחלקת העיצוב ובניית האתרים בסיינס מדיה מביאה אליכם עולם של חדשנות טכנולוגית וידע שיציב אתכם ואת המותג שלכם מעל כולם:

  • אפיון אתר מקצועי שבסיומו תקבלו נכס דיגיטלי איכותי ומדויק לצרכים שלכם. אנו נבנה עבורכם כל אתר, לכל צורך: החל מדפי נחיתה, דרך אתרי תדמית ועד לאתרי חנות ובשמם המקצועי אתרי סליקה בכל עיצוב ומבנה.
  • סטודיו עיצוב האתרים שלנו מתמחה בתחום הדיגיטל ויתאים את עיצוב האתר לשפת המותג שלכם, ידייק אותו לאופן החיפוש של הלקוח שלכם וליצירת חווית גלישה איכותית עבורו. העיצוב המותאם לטלפונים ניידים ולטאבלטים ועומד בקריטריונים מחמירים של כללי הנגישות של גוגל, ישפר את הנראות שלכם ברשת ואת חווית הגלישה באתר שלכם.
  • בניית האתר, המתבצעת על ידי טובי המתכנתים, המעודכנים בכל החידושים, הפיתוחים הטכנולוגיים והכללים המוכתבים חדשות לבקרים על ידי גוגל, תיצור עבור הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלכם חווית שימוש איכותית, מהירה ויעילה, כמו גם מדויקת לתוצאות חיפוש אופטימליות לגוגל.