התקשרו עכשיו!

אסטרטגיה שיווקית

אנו בסיינס מדיה מציעים ללקוחותינו ליווי וייעוץ שיווקי ובניית אסטרטגיה שיווקית שתסייע להם להצעיד את העסק שלהם קדימה ולעמוד ביעדי המכירות שהציבו לעצמם.
היועצים שלנו מלווים את העסק בכל שלב פעילות שלו – החל מהצעדים הראשונים שלו בשלב בחירת השם המדויק לעסק, דרך בניית האסטרטגיה השיווקית ועד להוצאתה לפועל.

המומחים שלנו יבצעו עבורכם חקר שוק מעמיק של התחום בו אתם פועלים, של הרגלי הצריכה של הלקוחות ושל המתחרים.
לאחר שנכיר אתכם ואת הפעילות לעומק, נוכל להמליץ לכם על הכלים השיווקיים הנכונים עבורכם ביותר, על דרך הפעולה המתאימה ועל המיצוב המתאים
עבורכם בשוק.

בין אם מדובר בעסק או בחברה פעילים הזקוקים לזריקת מרץ שיווקית ובין אם מדובר בעסק מתחיל המעוניין לבנות פעילות שיווקית נכונה, חשוב ליצור תכנית שיווק ממוקדת לתוצאות אופרטיביות. תכנית השיווק ממוקדת לעמידה במטרות וביעדי החברה לטווח הקצר ולטווח הארוך תוך ניצול משאבים קיימים וחתירה ליצירת קהל לקוחות חדש ושיפור בתוצאות העסקיות.

בחלק לא קטן מהמקרים אנו מגלים שהקושי של בעלי עסקים רבים הוא ביישום התוכנית הלכה למעשה. הפעילות השוטפת היומיומית מקשה עליהם במיקוד בפעולות השיווק הנחוצות לצמיחה העתידית של העסק. במקרים אלו, אנו מציעים ללקוחות מנהל שיווק מטעמנו שיבצע את פעולות השיווק במקומם.
באופן זה, בעל העסק פנוי לפעילות הניהול היומיומית, בעוד פעילות השיווק מתנהלת ברקע, במטרה לשמור את העסק בתודעה, לשמר לקוחות קיימים ולהזרים לקוחות חדשים לתוך הפעילות השוטפת של העסק. מנהל השיווק מטעמנו יוביל את הפעילות, ינהל את הספקים המתאימים, ינתח את התוצאות העסקיות שהניבה הפעילות וידאג ליצור תקשורת פורה אל מול הלקוחות הקיימים.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.