התקשרו עכשיו!

שלטי חוצות מוארים

שלטי חוצות מוארים

שלטי חוצות צריכים למשוך את העין, להיות ברורים ובעלי מסר חד שייזכר לאורך זמן. חברת סיינס מדיה, מהחברות המובילות בארץ לשילוט חוצות, בעלת שלטי חוצות מוארים במקומות מרכזיים ובנקודות אסטרטגיות ברחבי הארץ.

שילוט חוצות הוא אחת הדרכים הנפוצות והמוכרות ביותר לפרסום עסקים. אלפי אנשים נחשפים באופן יומיומי לשלטי חוצות ולמסרים הנשקפים מהם, בין אם הם בנסיעה ברכב, ברכבת, על האופניים או אם הם הולכי רגל. על כן, שלטי חוצות צריכים למשוך את העין, להיות ברורים ובעלי מסר חד שייזכר לאורך זמן. חברת סיינס מדיה, מהחברות המובילות בארץ לשילוט חוצות, בעלת שלטי חוצות מוארים במקומות מרכזיים ובנקודות אסטרטגיות ברחבי הארץ.

שלטי חוצות יופיעו לרוב בדרכים מרכזיות במגוון מידות גודל. הניסיון העשיר של סיינס מדיה מעניק לה את היכולת לייעץ באופן מדויק לגבי המיקום הנכון של שלט החוצות בהתאם למוצר המפורסם ולחברה המפרסמת, לחדות המסר השיווקי ולעיצוב הגרפי המדויק.

מתוך רצון להעניק את השירות הטוב ביותר, חברת סיינס מדיה מעניקה לכל לקוחותיה שתי אפשרויות עיקריות:

  • פרסום בשלטי חוצות עם גרפיקה מוכנה – חברות רבות מגיעות עם גרפיקה מוכנה לשלט החוצות, לרוב בעקבות עבודה עם משרד פרסום חיצוני. במקרים אלה סיינס מדיה בוחנת את הגרפיקה ובמידת הצורך, מתוך ניסיונה הרב, מציעה שיפורים.
  • פרסום בשלטי חוצות ללא גרפיקה מוכנה – ישנן חברות שלא מגיעות עם גרפיקה מוכנה מראש, במקרים אלה, סיינס מדיה תעזור לבחור את המסר המדויק שאותו רוצים להעביר ותעצב בהתאם את השלט, כחלק מהשירות, תוך התחשבות בצבעוניות ובשפת המותג.

עבור שתי האפשרויות, סיינס מדיה, יחד איתכם, תבחר את המקומות האידאליים ביותר להצבת השלט או השלטים. אנו נדאג להדפסה איכותית באחד מבתי הדפוס המובילים בתחום, הדבקה מקצועית ותחזוקה שוטפת של השלט על ידי צוות מקצועי ומיומן עד לתום תקופת הפרסום.

עסקים רבים ייבחרו להרחיב את הפרסום בעזרת שילוט משלים כגון מכוונים, עמודורים, תחנות אוטובוס וכו’. חברת סיינס מדיה מציעה חבילות פרסום מודולריות המותאמות אישית לחברה, לתקציב הפרסום ולמסרים אותם היא רוצה להעביר.