התקשרו עכשיו!

קירות מוארים

קירות מוארים

קירות מוארים הם למעשה שלטי החוצות הגדולים ביותר. הם ממוקמים במקומות מרכזיים, וגודלם הייחודי מאפשר חשיפה למסר הפרסומי גם ממרחק רב, כך שמשך החשיפה לשלט עולה. גודל השלט ומיקומו מגדילים את הסיכוי לכך שהנחשפים אליו יזכרו את המסר הפרסומי לאורך זמן.
כמו בכל סוגי פרסום החוצות הצבעוניות צריכה למשוך את העין, המסר הפרסומי צריך להיות קצר וברור ויש להימנע מפרטים מיותרים העלולים להסיח את הדעת.

מתי כדאי לבחור בקיר מואר על פני צורות שילוט חוצות אחרות?

כאמור, היתרון המשמעותי של שלטי קירות מוארים הוא גודל השלט ומיקומו ובעיקר זמן החשיפה הממושך. בחירת אופן השילוט משתנה מעסק לעסק בהתאם לסוג העסק, המסר המועבר, תקציב הפרסום המוגדר, מיקום העסק, תחומי פעילותו ועוד. לכן, לא ניתן לתת תשובה חד משמעית על כך. סיינס מדיה, מתמחה בבניית חבילות פרסום המותאמות אישית – ולכן תוכל להתאים לכם את השילוט הנכון, את המיקומים הנכונים, את זמן הפרסום המומלץ והכל בהתאם לצורכיכם ובמגבלת התקציב שלרשותכם.

גם כאשר מדובר בעיצוב קירות מוארים סיינס מדיה מעמידה לרשותכם הלקוחות את הידע הרב הנצבר בחברה ואת מחלקות העיצוב והתפעול שלה.

עבור חברות המגיעות עם גרפיקה מוכנה מראש, שנוצרו על ידי משרד פרסום ושיווק, אנו נדאג להדפסה איכותית, באחד מבתי הדפוס המובילים, אשר נבחרו על ידינו בקפידה ולתליה ותחזוקה של השלט.

בנוסף, כחלק מהשירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, עבור אותן חברות שאינן מגיעות עם גרפיקה מוכנה מראש, אנו יוצרים עיצוב איכותי ומקצועי על ידי סטודיו גרפי המתמחה בעיצוב לשילוט חוצות, על פי שפת המותג  של הלקוח.

תליה ותחזוקה של קיר מואר, אינם דבר של מה בכך, ועליהם להתבצע על ידי צוות מקצועי המיומן בעבודה מסוג. לכן, בתליה בעיצוב, הדפסה ותליה של קיר מואר – לא מתפשרים. בוחרים במקצוענים. בוחרים סיינס מדיה.