התקשרו עכשיו!

עמודורים מוארים

עמודורים מוארים

עמודורים כשמם הם – עמודים מוארים. העמודורים ממוקמים בפינות רחוב ונראים כמעין “כובעים” הנמצאים מעל השלטים המציינים את שמות הרחובות בערים וביישובים.
ברשותה של סיינס מדיה זיכיונות פרסום לעמודורים רבים בצמתים בהם ישנה תנועה מרובה של רכבים והולכי רגל, בעיקר בערים וביישובים במרכז הארץ.

במרבית המקרים, המפרסמים בעמודורים יהיו עסקים הנמצאים בקרבת מקום. כלומר, עסקים שנמצאים באחד הרחובות הרשומים בשלטים מטה, או ברחובות סמוכים, אשר מטרתם בפרסום היא הגדלת החשיפה לבית העסק. על כן נפוץ לראות עמודורים בעלי חיצים המצביעים על כיוון נסיעה אל בית העסק.
הפרסום על גבי עמודורים לרוב יהיה פרסום תדמיתי ולאו דווקא פרסום של מבצע, הטבה או מוצר כלשהו. סיינס מדיה, בשל ניסיונה הרב, יודעת לסייע לבעל העסק לבחור את העמודורים הממוקמים בנקודה האסטרטגית ביותר עבור העסק שלהם ולדייק את המסר השיווקי לפרסום על גבי העמודור.

היתרון של הפרסום על גבי העמודרים הוא כיווני החשיפה שלהם – ניתן לכוון את העמודורים לכל כיווני הנסיעה בצומת בה הם נמצאים ובאופן זה להגדיל את החשיפה לעסק המפרסם ואף לכוון את נסיעת הנהגים לבית העסק מכל זווית בצומת.

יתרונם הנוסף של העמודורים הוא הצורניות שלהם – עמודורים לא חייבים להיות שלט סטנדרטי, אלא יכולים להיות מוצבים בצורת משולש או קובייה וכך לפנות לכל כיוון הצומת. אך לא רק, עמודורים יכולים גם להופיע בחיתוך צורני ובכך לחדד את המסר הפרסומי, ולמשוך את תשומת לב הנהגים והולכי הרגל בדרך, למסר אותו מבקש בית העסק להעביר. בתי עסק יכולים לבחור עמודור בצורת הלוגו או המאפיין הייחודי שלהם בכדי לגרום לקישור אינטואיטיבי בין הלוגו לבין תחום העיסוק, לזיהוי מהיר של בית העסק ולזכירתו לאורך זמן. לדוגמא בתי קפה יכולים לבחור עמודור בצורת כוס קפה.

סיינס מדיה מתמחה בבחירת העמודור הנכון לבית העסק ותיצור עבורכם את העיצוב המתאים ביותר במטרה למקסם את הפרסום שלכם.