התקשרו עכשיו!

מכוונים מוארים

מכוונים מוארים

מכוונים נכללים בתוך קטגוריית “ריהוט רחוב”, אלה שלטי חוצות הנמצאים באיי תנועה בצירים מרכזיים. גודל המכוונים הינו 1.20/1.80 מ’, כאשר מצדם האחד יהיה שלט הכוונה למיקום מסוים ואילו בצדם השני מסר פרסומי. בבעלותה של סיינס מדיה מכוונים רבים בנקודות אסטרטגיות בערים מרכזיות רבות בארץ.

גודל המכוונים מתאים לחשיפה מוגברת של הנהגים והעוברים ושבים ברחובות העיר, ובדומה לשילוט חוצות אחר (בילבורדים, קירות, תחנות אוטובוס וכו’) על המסר להיות חד וברור בכדי שייחרט בזיכרונם של אלה הנחשפים אליו.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של המכוונים הוא המיקום – המכוונים ממוקמים בתוך ערים במקומות ייעודיים בהם יש תנועה מוגברת של עוברים ושבים, אך בד בבד יש שקט פרסומי יחסי. כלומר, בסביבתם של המכוונים אין פרסומים אחרים או מידע פרסומי כזה או אחר, כך שמי שנחשף למכוון מסב את רוב תשומת ליבו למסר המתנוסס ממנו ולכן יזכור אותו טוב יותר, שכן דעתו אינו מוסחת ממגוון מסרים פרסומיים אחרים בסביבה. סיינס מדיה השכילה להציב מכוונים בנקודות אסטרטגיות בעלות חשיפה מרבית בצירי תחבורה מרכזיים.

עסקים מקומיים רבים ייבחרו לפרסם במכוונים על פני צורות פרסום אחרות, בעיקר בגלל מיקומם המדויק של המכוונים, כיוון שניתן לבחור את המכוונים הממוקמים בצירי התנועה המרכזיים שמובילים אל בית העסק. ניסיונה העשיר של סיינס מדיה מאפשר לה לסייע בבחירת המכוונים האסטרטגיים לעסק שלכם.

כיצד לבחור את המסר הנכון למכוון?

בבחירת מסר פרסומי למכוון תנועה יש לזכור כי הגודל של המכוון מוגבל, ולרוב משך החשיפה אליו הוא מספר שניות בודדות. לכן המסר צריך להיות מדויק והעיצוב הוויזואלי צריך למשוך את העין. במידה ואין לכם גרפיקה, חברת סיינס מדיה תעצב עבורכם את השלט בהתאם למסר הפרסומי שייבחר ותדאג להדפסה ותליה של השלט במיקומים שנבחרו מראש.

סיינס מדיה מציעה חבילות פרסום אטרקטיביות המותאמות אישית לכל עסק וכוללות ניוד מיקומי מכוונים, החלפות גרפיקה לאורך תקופת הפרסום ותחזוקה שוטפת של השלט לאורך כל תקופת הפרסום.