התקשרו עכשיו!

אודות

חברת סיינס מדיה החלה את דרכה לפני 50 שנה כסטודיו לעיצוב ופרסום אשר נוסד על ידי אילן שבדרון, בוגר בצלאל במגמת עיצוב גרפי, ובנתה עצמה כאחת מהחברות המובילות בענף שילוט החוצות בארץ, במתן פתרונות פרסום, תדמית, הכוונה, ופרסום מסרים על גבי מתקני שילוט חוצות בפריסה ארצית ובמגוון עיצובים.

ברבות השנים זכתה סיינס מדיה בזיכיונות פרסום רבים לפרסום על גבי שלטי חוצות בערים רבות, יישובים ומועצות מקומיות. ניסיונה הרב של סיינס מדיה מאפשר לה ליצור עבור לקוחותיה תוכנית פרסום מדויקת ומגוון מוצרי פרסום רחב: שלטי חוצות (בילבורדס), מכוונים מוארים, מפות עיר, תחנות אוטובוס ועמודורים ברשויות מקומיות שונות ברחבי הארץ. תוכנית השיווק מורכבת בהתאם לצרכים המדויקים של כל לקוח ובהתאם לתקציב העומד לרשותו.
עם ההתקדמות הטכנולוגית והמהפכה שחלה בתחום הפרסום בארץ ובעולם, התמקצעה סיינס מדיה גם בתחום הפרסום הדיגיטלי וכיום מציעה ללקוחותיה מוצרי שירות מלאים בתחום השיווק האסטרטגי על תחומיו השונים בכלל ובתחום השיווק הדיגיטלי בפרט: בניית תוכניות שיווק, מיתוג ומיצוב עסקי, עיצוב ובניית אתרים, פעילות פרסום וקידום בגוגל, פעילות מיצוב, פרסום ושיווק ברשתות חברתיות ובתחום כתיבת התוכן ה שיווקי.

כיום עומד בראש החברה, לצידו של אילן, גם שיר שבדרון, אשר הצטרף לחברה בשנת 1996 כשותף מנהל. במשך 21 שנות פעילותו בחברה טיפל שיר באלפי לקוחות, רכש ניסיון עשיר בהבנת צורכי הצרכנים ובמגמות השיווק היעילות והנכונות עבור חברות ועסקים מקומיים כמו גם עבור רשתות וחברות בפריסה ארצית.
שיר מקפיד להביא ללקוחות החברה את החידושים האחרונים בתחום הפרסום והשיווק ובין היתר היה הראשון בארץ שהשתמש בקוביות מסתובבות על גבי שלטי עמודורים מוארים.
החזון של שיר הוא ליצור, עבור כל לקוח, שילוב נכון של יצירתיות וטכנולוגיה, שייצרו עבורו פתרון שיווקי מדויק שיתרום לצמיחה העסקית שלו.

לסיינס מדיה מחלקות המתמחות בכל תחומי השיווק והפרסום החל מסטודיו גרפי מקצועי לדפוס ולדיגיטל, דרך יועצי שיווק ועד למומחים בקידום בגוגל וברשתות חברתיות. באופן זה מסוגלת סיינס מדיה להעצים את התועלת שלה ללקוח ולהוות עבורו one stop shop בכל הקשור לפרסום ושיווק.
סיינס מדיה מהקמתה ועד היום שומרת על צביונה כחברת בוטיק. השמירה על הצביון הייחודי מתאפשרת הודות להיותה חברה משפחתית, המקפידה על מערכת ניהול רזה. באופן זה אנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות ממחירי פרסום אטרקטיביים, משירות אישי ומהניסיון שנצבר במשך כל שנות הפעילות.

אנו מקפידים על בחירת השותפים האסטרטגיים שלנו בכל תחום, ועובדים עם הטובים ביותר על מנת להציע ללקוחותינו את התמהיל השיווקי המדויק ביותר. מתוך ראיה זו אנו  יוצרים שיתופי פעולה אסטרטגיים עם בעלי זיכיונות לשילוט חוצות בערים בהן אין לסיינס מדיה זכיונות. באופן זה אנו מציעים ללקוחותינו אפשרות לרכש מדיה במחירים אטרקטיביים בפריסה ארצית.